Страхування ЦВ

Страхування цивільно-правової відповідальностівласників транспортних засобів

Відповідно до законодавства України кожен водій автомобіля, вирушаючи в дорогу, зобов'язаний мати при собі поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами.

Страховий поліс цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів дозволить власникові автомобіля бути впевненим у тому, що у випадку ДТП страхова компанія виплатить компенсацію постраждалим.

Термін страхування - від 15 діб до 1 року при ліміті відповідальності страхової компанії:

-за шкоду, завдану життю та здоров'ю третіх осіб - 51 тис. грн. на одного потерпілого;

-за шкоду, заподіяну майну третіх осіб - 25 тис. грн. на одного потерпілого.

Умови укладення договорів

Договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів поділяються на такі типи:

Договір І типу укладається за умови експлуатації вказаного в договорі страхування транспортного засобу будь-якою особою, яке експлуатує такий транспортний засіб на законних підставах.

N осіб - 1 транспортний засіб.

 

Договір ІІ типу укладається за умови експлуатації будь-якого транспортного засобу особою, вказаною в договорі.

1 особа - N транспортних засобів.

 

Договір ІІІ типу укладається за умови експлуатації вказаного в договорі страхування транспортного засобу особою, вказаною в договорі або однією з осіб, перелічених у договорі.

1-5 осіб - 1 транспортний засіб.

 

Розмір базового платежу встановлюється на рівні 291,49 грн., а при розрахунку розміру остаточного страхового платежу застосовується ряд коригуючих коефіцієнтів. Норма, відповідно до якої усі водії повинні мати поліси обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, вступила в дію з 1 квітня 2005 року. Саме з цієї дати посадові особи органів Державтоінспекції МВС України повинні перевіряти наявність у водія поліса і штрафувати в разі його відсутності.

Замовити поліс можна за телефоном (057) 759-12-31, 732-75-05

 
Оставить отзыв
Закрыть

Отзыв:


Ваше имя:  

Ваше email:  

Число с картинки:   число