Запитання - відповідь

Як записатися до автошколи?

Перш за все Вам потрібно вибрати філію, в якої б Ви хотіли пройти навчання. Потім Ви уточнюєте умови навчання у адміністратора за телефоном 759-12-31 або 732-75-05, а саме: дата початку занять, дні занять, діючі Акції (знижки). Потім Ви приїжджаєте в центральний офіс на пр. Гагаріна, 31 з 9-00 до 19-00, оплачуєте вартість навчання, заповніть форму заяви і Ви зараховуєте до навчальної групи.

Якщо Ви попередньо запишетеся на сайті в он-лайні, то отримаєте знижку на навчання.

Чи можлива оплата за навчання не відразу?

За бажанням курсант може оплатити курс теорії поетапно - 800 грн. Решта суми сплачується на другому місяці навчання.

Чи можливо оплата за навчання в безготівковій формі?

Можлива. Бухгалтерія випише Вам рахунок для оплати, а Ваша фірма сплатить його через банк і надалі автошкола надасть для фірми необхідні документи: акт виконаних робіт, накладні та інше. Що необхідно надати курсанту для того що б записатися до автошколи?

Необхідно мати з собою паспорт (ксерокс 1-й, 2-й і 11-ї сторінки паспорта) і аванс для оплати теорії. Фото та медичну довідку необхідно надати в автошколу до початку занять з водіння. (лінк на Запис до автошколи)

Яка тривалість навчання в автошколі?

Тривалість навчання (згідно з ліцензією та навчального плану) 2 місяці і 10 днів.

Як пройти медкомісію?

Перелік адрес водійських медкомісій Харкова наведено на сайті.

Яка гарантія отримання водійських прав?

Гарантувати на 100% цього Вам не зможе ніхто: все залежить від Ваших здібностей, бажань і зусиль. Ми ж зробимо все, щоб навчання пройшло на високому рівні і надамо все для успішного навчання та отримання прав: ліцензовані викладачі та інструктори з водіння, можливість взяти додатково годинник водіння автомобіля, прослухати (безкоштовно) повторно теоретичний курс правил дорожнього руху в іншого викладача, комп'ютерний клас з правил дорожнього руху для Вас у будь-яке (робочий) час. Якщо ж Вам не вийшло здати іспити в ДАІ з першого разу, ми допомагаємо нашим курсантам здати повторний іспит, і, як правило, водійське посвідчення отримують всі!

У чому відмінна особливість Вашої автошколи?

1. За час роботи з 1975 року підготовлено більше 40 тисяч водіїв.

2. Проводячи курси водіння в Харкові, Червонозаводська автошкола заслужила високу репутацію якісного навчання і високим відсотків здачі іспиту в ДАІ з першого разу. Більше половини наших клієнтів навчаються у нас за рекомендаціями своїх друзів і знайомих.

3. Зручне місце розташування автошколи, близькість метро, транспортна розв'язка.

4. При записі на сайті автошколи в on-line надається знижка на навчання.

5. Комп'ютерний клас з правил дорожнього руху - як у ДАІ.

6. Ліцензовані викладачі та інструктори з водіння.

7. Індивідуальний підхід до кожного кандидата у водії, навчання водінню з будь-якого рівня.

8. Вибір навчального автомобіля та інструктори для навчання.

9. Можливість навчання на автомобілях з автоматичною коробкою передач.

10. Відновлення навичок водіння автомобіля (для тих, хто має права): теоретичний курс правил дорожнього руху - безкоштовно!

11. Вибір різних навчальних філій автошколи по місту.

Ціни у Вашій автошколі школі трохи вище, ніж на інших. Чим це викликано?

Якісне навчання в автошколі дешевим не буває. Економити на навчанні не вигідно. Не економте на навчанні та на своїй безпеці, ці витрати окупляться в десятки разів. Витрати від невеликого ДТП (пом'яли бампер, крило) сумірні з витратами на навчання в автошколі, іспит ДАІ і отримання прав: 3 - 4 тисячі гривень. При записі в автошколу ми повідомляємо курсанту всі витрати на підготовку. І ніяких додаткових зборів (поборів): за внутрішній іспит в автошколі, за автоплощадку, за масло, за гальмівну рідину і т.д. і т.п. Таким чином не виникає конфліктів на кшталт: а чому відразу не сказали?

Мені ще немає 18 років. Чи можу я вчитися в Автошколі?

Записатися в автошколу ви зможете якщо Вам через 2 місяці виповниться 18 років. І як тільки Вам виповниться 18 років, Ви зможете скласти іспит у ДАІ та отримати посвідчення водія.

Я хотів би вчитися у Вашій автошколі, але у мене немає Харківської реєстрації Що робити?

Якщо курсант автошколи не має Харківської реєстрації, то він проходить навчання в автошколі і після здачі внутрішніх іспитів отримує:

• свідоцтво про закінчення автошколи,

• водійські (екзаменаційну) картку,

• довідку з ДАІ про навчання в автошколі.

З цими документами Ви можете за місцем проживання здавати іспити в ДАІ.

Що входить в програму навчання на курсах водіїв?

У програму теоретичної підготовки водіїв входить: правила дорожнього руху, пристрій і основи технічного обслуговування легкового автомобіля, основи безпечного керування автомобілем, основи автотранспортного права, медичне забезпечення безпеки дорожнього руху.

Заняття з навчання водінню автомобіля складається з 2-х частин: відпрацювання вправ на навчальній майданчику: (рушання і зупинка, паралельне паркування, змійка, розворот, в'їзд в бокс); водіння автомобіля по вулицях міста з малою і великою інтенсивністю руху, перестроювання, обгін, удосконалення навичок маневрування в обмежених проїздах, рух і маневрування в інтенсивному транспортному потоці, прийоми економічного водіння і контраварійна підготовка.

Як вчинити, якщо я не встигаю підготуватися до іспиту в ДАІ за час навчання групи?

Таке трапляється, адже можливі різні випадки: тривале відрядження, хвороба, та й здатності у всіх різні. У цьому випадку за бажанням курсанта здійснюється переведення в іншу групу навчальну (за погодженням з дирекцією автошколи). А іспити в ДАІ будуть організовані Вам з наступною групою. Додаткова оплата за теорію відсутня.

Як організовані у Вашій автошколі іспити в ДАІ?

Все відбувається наступним чином. По закінченню навчання автошкола оформляє всі необхідні документи на кожного курсанта групи. У супроводі викладача автошколи навчальна група приїжджає в ДАІ на іспит. Здача практичного водіння відбувається на тих же автомобілях, на яких проводилися практичні заняття з водіння автомобіля.

У мене є водійське посвідчення, але хотілося б взяти уроки водіння.

Для вас підійде програма«Відновлення навичок водіння». При цьому Вам пропонується прослухати курс правил дорожнього руху з найближчою новою групою. При цьому плата за теорію відсутня.
 

Якщо у Вас є запитання та пропозиції, будь ласка повідомте нам, заповнивши форму на сайті.

 
Оставить отзыв
Закрыть

Отзыв:


Ваше имя:  

Ваше email:  

Число с картинки:   число