Програма навчання

Програма підготовки водіїв транспортних засобів заснована на Стандарті ПТО. Відповідно кваліфікаційних вимог водій повинен знати та вміти.

В програму теоретичної підготовки водіїв входить:

- Правила дорожнього руху.

- Устрій та основи технічного обслуговування легкового автомобіля.

- Основи безпеки управлення автомобілем.

- Основи автотранспортного права.

- Медичне забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Теоретичні заняття проводяться в учбових класах з вивчення правил дорожнього руху та в кабінетах по основам безпеки дорожнього руху. Класи з вивчення ПДР ліцензовані ДАІ та обладнані необхідними стендами та плакатами з правилам дорожнього руху та основам безпеки дорожнього руху.

Учбові кабінети з устрою і обслуговуванню автомобіля обладнані необхідними макетами автомобіля в розрізі, що допоможе курсантам засвоїти принципи взаємодії вузлів та агрегатів автомобіля. Автошкола має станцію технічного обслуговування автомобілей, де курсанти у лабораторних умовах зможуть вивчить процес технічного обслуговування автомобілей та отримати знання з основних несправностях автомобіля, що впливають на безпеку дорожнього руху.

Для підготовки до іспитам з ПДР автошкола має комп'ютерний клас з програмою «Іспити ДАІ», що дозволить курсантам підготуватися до теоретичного іспиту з правил дорожнього руху, успішно здати іспит у ДАІ та отримати ведійські права.

Практичні заняття з водіння автомобіля складеться з 2-х частин:

• Відпрацювання вправ на учбовому майданчику (автодромі): рушення з місця та зупинка, паралельне паркування, розворот, змійка, в'їзд в бокс;

Навчання водінню автомобіля на вулицях міста з малою та великою інтенсивністю дорожнього руху, перестроювання, обгін, удосконалення навичок маневрування в обмежених проїздах, рух та маневрування в інтенсивному транспортному потоці, контраварійна підготовка та прийоми економічного водіння.

Заняття з навчання водінню автомобіля починаються через 3 - 4 тижня після початку навчання з теорії ПДР. Водіння проводиться відповідно індивідуальному графіку, погодженому з курсантом.

 
Оставить отзыв
Закрыть

Отзыв:


Ваше имя:  

Ваше email:  

Число с картинки:   число