Іспити

Після закінчення навчання у автошколі курсант здає внутрішні іспити на знання правил дорожнього руху та практичного водіння автомобіля. За результатами внутрішнього іспиту автошкола видає Свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів та екзаменаційну картку, котрі підтверджують проходження курсу навчання.

До іспитів у ДАІ допускаються особи, які досягли 18-літнього віку та успішно здали внутрішні іспити в автошколі.

Для здачі іспитів у  ДАІ громадяни закордонних країн та особи без громадянства повинні мати вид на проживання або тимчасову реєстрацію в Україні

На іспити у ДАІ група випускників автошколи виїжджають організовано та здає іспити на учбових автомобіля.

Іспити ДАІ проходять за адресою: м. Харків, вулиця Шевченко, 26.

Іспити складаються з 2-х частин: теоретичної та практичної.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться в комп'ютерному класі. Курсант повинен надати відповіді на 20 питань білета за 20 хвилин. Для успішної здачі іспиту необхідно зробити не більше як 2-х помилок.

Практичній іспит водіння автомобіля відбувається на майданчику ДАІ та в місті на затверджуваному маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожньої розмітки та дорожніх знаків. Маршрут передбачає виконання завдань:

проїзд перехресть;

• праві та леві повороти, розворот на перехресті;

проїзд пішохідних переходів та зупинок наземного транспорту;

перестроювання в сусідні смуги та обгін;

• рух максимальною дозволеною швидкістю.

Здача іспиту для іногородніх громадян відбуваються в відповідних МРЭО за місцем прописки, для чого автошкола видає та завіряє у ДАІ відповідну довідку, котра разом з свідоцтвом про закінчення автошколи, екзаменаційною карткою, медичною довідкою та паспортом складає комплект документів, необхідний та достатній для здачі екзаменів у ДАІ.

 
Оставить отзыв
Закрыть

Отзыв:


Ваше имя:  

Ваше email:  

Число с картинки:   число