Головна

Червонозаводська автошкола: курси водіїв у Харкові

Червонозаводська автошкола - одні з найстаріших курсів з підготовки водіїв у Харкові з більш ніж 40-річним стажем роботи. У рейтингу курсів водіння Червонозаводська автошкола займає провідне місце у Харкові. Автокурси беруть свій початок із системи ДОСААФ СРСР. Взявши найкраще з системи навчання водінню минулого: серйозну теоретичну підготовку (устрій автомобіля, правила дорожнього руху, медична підготовка та ін.), ми додали сучасну технічну базу: автомобілі з ручною і автоматичною коробкою передач (АКПП), комп'ютерний клас правил дорожнього руху з можливістю практично необмежених тренувань для тих, хто навчається на курсах водіїв, а також симулятор водіння автомобіля, досить ідентичний  реальному автомобілю (рульове колесо з зворотного віддачею, педалі акселератора, гальм і зчеплення, ручне або автоматична коробка передач).

Сайт Червонозаводський автошколи буде корисний як початківцям автолюбителям, які бажають пройти навчання на курсах водіїв у Харкові і отримати водійські права, але і тим, хто вже має водійське посвідчення. Відвідувачі знайдуть на сайті автошколи багато корисної інформації: умови та вартість навчання на водійських курсах, запис на автокурси на сайті автошколи, проходження медичної комісії, здача іспиту ДАІ, правила дорожнього руху, оформлення міжнародного водійського посвідчення, вартість і ціни послуг, інформацію про страхування та допомогу автоадвоката, відгуки відвідувачів сайту і автомобільний гумор.


Інструктора з водіння
Окрему увагу заслуговують інструктора з водіння і викладачі з теорії, що працюють в Червонозаводський автошколі. Інструктора з водіння автошколи мають за плечима значний досвід водіння автомобіля (водійський стаж інструкторів досягає 45 років), вони здатні навчити водити автомобіль будь-яку людину. На наших курсах водіння досить різноманітний автопарк, що включає в себе як автомобілі бюджетного класу (ВАЗ, Daewoo) з механічною коробкою передач, так і машини преміум-класу (TOYOTA) з механічною і автоматичною коробками передач. Все це дозволить вам навчатися водінню на автомобілі, який максимально наближений до вашого власного в майбутньому.


Навчання водінню. Теорія
Без серйозних теоретичних знань про пристрій автомобіля і правилах дорожнього руху не можна приступати безпосередньо до навчання водіння. На наших курсах водіїв працюють досвідчені викладачі теоретичних дисциплін. У їх завдання на курсах водіїв входить навчити майбутніх учасників дорожнього руху всім необхідним знанням, які повинен знати гарний водій.

Навчальні класи автокурсов обладнані всіма необхідними наочними посібниками: макетами основних вузлів автомобіля (макети виготовлені з цих деталей автомобілів), знаками дорожнього руху, інтерактивними світлофорами всіх можливих конфігурацій і пр. Всі навчальні класи обладнані для комфорту кліматичними системами (кондиціонерами) і хорошим освітленням. Ми постійно поліпшуємо умови навчання в нашій автошколі і стежимо за його якістю.


Навчання водінню. Практика
Навчальні маршрути Червонозаводський автошколи проходять через найпопулярніші вулиці і перехрестя Харкова, включаючи в себе Московський проспект і проспект Гагаріна. Враховуючи складність дорожнього руху в Харкові, навчання на наших курсах водіння включає практичні заняття з їзді в пробках, дорогах з поганим асфальтным покриттям (тобто ми навчаємо як уберегти автомобіль від аварійних ситуацій), управління автомобілем в нічний час, навчання руху заднім ходом, а також заїзд на естакаду. Це і багато іншого ви дізнаєтеся на заняттях з інструкторами з водіння на вулицях Харкова. Навчання водінню на наших курсах водіїв відбувається на спеціальних машинах, обладнаних додатковим комплектом педалей управління автомобілем, тобто інструктор з водіння контролює ваш рух і може оперативно втрутитися, щоб не допустити аварійних ситуацій або поправити некоректні дії. Вся відповідальність за керування автомобілем лежить на інструкторові з водіння.


Графік занять на курсах підготовки водіїв.
Одним з вагомих переваг нашої автошколи - гнучкий графік занять на курсах водіїв. У учнів є можливість відвідувати теоретичні заняття автошколи як вранці (заняття починаються о 9-00), так і ввечері (заняття - 18-00). Є можливість відвідувати навчальні класи як у будні, так і у вихідні дні (група вихідного дня: субота і неділя).
Курси навчання водінню автомобіля индивидуалены з кожним учнем курсантом. Час занять узгоджується з інструктором з водіння на зручний вам час.

Червонозаводська автошкола активно розвиває мережу філій курсів водіїв. Це означає, що ви можете займатися у більш зручному для вас розташуванні в Харкові. До всіх філій зручно добиратися на громадському транспорті - автобусах або метро.


Відновлення навичок водіння
У Червонозаводський автошколі ви також можете відновити втрачені навички водіння автомобіля. Це послуга підійде водіям, які успішно закінчили курси водіїв, мають посвідчення водія категорії "B" або вище, але досить тривалий час не сідай за кермо. Ключовою відмінністю від звичайних занять з навчання водіння є можливість їздити не за спеціальними навчальними маршрутах міста Харкова, а за тим, які будете використовувати саме ви. Тобто після успішного відновлення навичок водіння на спеціальній навчальної майданчику, ви можете навчатися їздити по місту Харкову з будь-яким маршрутами.

Нещодавно на наших курсах водіїв початку дію спеціальна акція - всім клієнтам нашої автошколи з відновлення навичок водіння надається можливість безкоштовного відвідування теоретичних занять. Це пов'язано з тим, що з часом втрачаються не тільки практичні навички керування автомобілем, але і забуваються, наприклад, правила дорожнього руху. Відвідування безкоштовних теоретичних занять дозволить вам швидко відновити забуті знання.


Чому Червонозаводська автошкола?
Причини, по яких вам варто навчатися саме у нас багато, ось деякі з них:
 

  • Червонозаводська автошкола працює в Харкові з 1975 року, підготовлено понад 40 тисяч водіїв транспортних засобів. Більше 70% учнів записалися на автокурси за відгуками і рекомендаціями друзів і знайомих.
  •  Доступна ціна навчання, поетапна оплата за навчання в автошколі і знижки.
  • Зручні місця розташування, близькість до метро, транспортна розв'язка, вибір навчальних філій автошколи в Харкові.
  • При попередньому запису на сайті автошколи надається знижка на навчання.
  • Комп'ютерний клас з правил дорожнього руху - як на іспиті в ДАІ.
  • Ліцензовані викладачі та інструктори з курсів водіння автомобіля.
  • Заняття в автошколі проводяться вранці або ввечері за Вашим вибором, навчальні групи вихідного дня.
  •  Можливість додаткових годин навчання водінню автомобіля.
  • Вибір інструктора з водіння автомобіля (механіка або автомат) і вибір філії автошколи в Харкові.
  • Відновлення навичок водіння автомобіля (для тих, хто має права водія): теоретичний курс Правил дорожнього руху - безкоштовно.
 
Оставить отзыв
Закрыть

Отзыв:


Ваше имя:  

Ваше email:  

Число с картинки:   число